Leverancier
Interimage Promotional Products & Concepts
Waterfles
Aangeboden door: Interimage Promotional Products & Concepts
herbruikbaar · draagriem · kunststof fles · oranje
- Minimale afname
- 1.000 stuks
- Richtprijs
- € 2,25 p/st excl. btw
- Bedrukking
- Transfer, Zeefdrukken
- Kleuren
- 2 kleuren
Terwijl plastic wegwerpflessen langzaam uit de samenleving verdwijnen door een strenger MVO beleid is de opmars van herbruikbare flessen in volle gang bezig. Door middel van een opdruk of logo op deze waterbottle kunt u eenvoudig uw merk aan de man brengen tijdens het dagelijks gebruik door de klanten of collega’s. Bouw mee aan een wereld zonder wegwerpplastic met de waterflessen van Interimage!
Terwijl plastic wegwerpflessen langzaam uit de samenleving verdwijnen door een strenger MVO beleid is de opmars van herbruikbare flessen in volle gang bezig. Door middel van een opdruk of logo op deze waterbottle kunt u eenvoudig uw merk aan de man brengen tijdens het dagelijks gebruik door de klanten of collega’s. Bouw mee aan een wereld zonder wegwerpplastic met de waterflessen van Interimage!
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder
Woerden
11 producten op PromoBuddy
Meer van Interimage Promotional Products & Concepts
Alle 11 producten →
PromoBuddyFresh 'n Rebel Bold M2 bluetooth-speaker met logovanaf € 64,28 p/st excl. btw
PromoBuddyFresh 'n Rebel Smart Finder bluetooth-tracker met logovanaf € 16,09 p/st excl. btw
PromoBuddyFresh 'n Rebel powerbank 12.000 mAh met full-colour logovanaf € 27,28 p/st excl. btw
Interimage Promotional Products & ConceptsUNI PHONE STRAPuniverseel · reversible design · vanaf 500 stuks
Interimage Promotional Products & ConceptsLunchboxshirtvormig deksel · kunststof · met deksel
Interimage Promotional Products & ConceptsCoffee to go Mugdubbelwandig · full cover bedrukbaar · oranje deksel
Interimage Promotional Products & ConceptsDrinkbekerschroefdeksel · rondom bedrukbaar · pms-kleur mogelijk
Interimage Promotional Products & ConceptsSleutelhangermetalen uitvoering · rechthoekig blokje · lasergraveren
Vergelijkbaar
BG PromotionsRoestvrijstalen waterflessen450 ml · rietje in dop · handvat
Lavista RelatiegeschenkenOpvouwbare bidon Veldhovenopvouwbaar · 480 ml · met pomp
GoPromoShiva Tacx - Bidon500cc en 750cc · membraamdop · trektuit
BG PromotionsGlazen waterfles bedrukkenbeugelsluiting · rondom bedrukbaar · glazen fles
What! PromotionsBedrukte bidonsschroefdop · klepdeksel · zwart
Premo PromotionalsRonde waterfles 500 ml. met sport dopsportdop · 500 ml · kunststof dop
Toppoint Sport bottle 750 Basic750 ml · bpa-vrij · lekvrij
MaxiliaBidon bedrukken snelschroefdop · drinktuit · rondom bedrukbaar
