Leverancier
Plopr
Aangeboden door: CSE Promo
rvs · hefboom · cadeauverpakking
- Bedrukking
- Graveren, Lasergraveren
- Materiaal
- Metaal, RVS
- Kleuren
- 2 kleuren
De Plopr opent flesjes met een kroonkurk op een feestelijke wijze, met een luide plop en schiet de dop omhoog. Het startschot voor een gezellig moment! De Plopr heeft een strak design, is gemaakt van hoogwaardig RVS, ligt goed in de hand en wordt geleverd in een luxe cadeauverpakking.
De Plopr opent flesjes met een kroonkurk op een feestelijke wijze, met een luide plop en schiet de dop omhoog. Het startschot voor een gezellig moment! De Plopr heeft een strak design, is gemaakt van hoogwaardig RVS, ligt goed in de hand en wordt geleverd in een luxe cadeauverpakking.
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder
CSE Promo
Papendrecht
107 producten op PromoBuddy
Papendrecht
107 producten op PromoBuddy
Meer van CSE Promo
Alle 107 producten →
CSE PromoRacing bureaustoelverstelbare rugleuning · armleuning · logo op rug
CSE PromoBedrukte Sokkenfull color bedrukking · all-over print · stretchstof
CSE PromoPopsocketopvouwbaar · 3m plakstrip · full colour opdruk
CSE PromoBureau Onderleggera3 formaat · 50 vellen · 80 g/m2
CSE PromoDuurzaam Rietje25 cm · sleutelhanger · opvouwbaar
CSE PromoRollbar Bluetooth luidsprekerbluetooth · telefoonstandaard · 8 uur accu
CSE PromoZamzam geisoleerde bekerdubbelwandig · schroefdop · 330 ml
CSE PromoDraadloze Sport Oortelefoondraadloos · bluetooth 4.1 · sport oorhaak
Vergelijkbaar
The BoxA5 blik bedrukkena5 formaat · zilverkleurig · uit voorraad leverbaar
OreDesignTHE ORE OPENER®2-in-1 design · handgemaakt · eikenhout of walnotenhout
Aluminium flesopener in 4 frisse kleurenaluminium · lasergraveren · tampondruk
Flesopener met sleutelhanger leverbaar in 7 kleurensleutelring · aluminium · 7 kleuren
CSE PromoTexas heupfles met bekers175 ml · met 2 shotglazen · trechter inbegrepen
The BoxHartvormig blik bedrukkenhartvormig · met deksel
The BoxBedrukte blikkenpromotieblik
AdolaFox oestermesstootplaat · dubbel lemmet · zwart heft
