Leo Line lunch duo grijs
Aangeboden door: BergHOFF Belgium
dubbele container · lekvrij · transparante deksel · siliconen band
- Bedrukking
- Digitaal drukken
- Kleuren
- 3 kleuren
Geen doorweekte broodcroutons in je soep of doorweekte muesli in je yoghurt. De twee afzonderlijke containers van deze dubbele lunchpot houden je ingrediënten vers en knapperig tot je klaar bent om te eten. Haal de lekvrije houders uit elkaar, meng hun inhoud en geniet van je lunch of snack !
Geen doorweekte broodcroutons in je soep of doorweekte muesli in je yoghurt. De twee afzonderlijke containers van deze dubbele lunchpot houden je ingrediënten vers en knapperig tot je klaar bent om te eten. Haal de lekvrije houders uit elkaar, meng hun inhoud en geniet van je lunch of snack !
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder

BergHOFF Belgium
Paal-Beringen
42 producten op PromoBuddy
Paal-Beringen
42 producten op PromoBuddy
Meer van BergHOFF Belgium
Alle 42 producten →
BergHOFF BelgiumAluminium kookgerei Sageantikleeflaag · fenolhars handvat · set van meerdere pannen
BergHOFF BelgiumGem Line ramekin 4st 12,6x12,6x3,5cm4 stuks · 12 · 6 cm diameter
BergHOFF BelgiumLeo Line kaasmes 13 cm met beschermhoes grijsnon-stick coating · beschermhoes · 13 cm
BergHOFF BelgiumLeo Line 6-delige messenblok6-delige set · antislipbodem · tweekleurig inzetstuk
BergHOFF BelgiumPromotional Officeweb-based · offerte- en factuurbeheer · branchespecifiek
BergHOFF BelgiumLeo Line thermos 500ml grijsdubbelwandig · push-to-drink · drinkbeker als deksel
BergHOFF BelgiumLeo Line waterfles 500ml500 ml · push-to-drink dop · draagriem
BergHOFF BelgiumLeo line flesopenersiliconen grip · rvs lemmet · past in handpalm
Vergelijkbaar
Alert PromotieFruit mentosfruit · thema verpakking
CSE PromoTexas heupfles met bekers175 ml · met 2 shotglazen · trechter inbegrepen
The BoxEasy opening blikeasy open ringpull · overschuifdeksel · losse bodem
TRICSnoepblikdeksel · personaliseerbaar · snoepvulling
The BoxBlik verpakkingrechthoekig · oranje-blauw · promotioneel
La ParadaPepernoten relatiegeschenk250 gram · full color bedrukt · kopkaartje
Hilarius DesignKartonnen vrachtwagen verpakkingrecyclebaar · champagneverpakking · opdruk mogelijk
The BoxBlikken verpakkingenmetaal

