Ebony Shiny metalen pennen graveren
Aangeboden door: Promofit.nl
klikmechanisme · metallic afwerking · lasergravering · aluminium
- Minimale afname
- 50 stuks
- Richtprijs
- € 0,69 p/st excl. btw
- Levertijd
- 2 werkdagen
- Bedrukking
- Graveren, Lasergraveren
- Materiaal
- Aluminium, Metaal
Vanaf 50 stuks voor € 0,69 p/st met uw lasergravering - Gratis verzending
https://www.promofit.nl/ebony-shiny-metalen-balpen
sales@promofit.nl
+31(0)76 50 182 25
De Ebony Shiny metalen pennen zijn leverbaar in vele verschillende kleuren. De balpennen van aluminium hebben een luxe metallic afwerking. De pen met klikmechanisme leent zich uitstekend voor lasergravure. Logo's, teksten, namen en simpele afbeeldingen zijn geen probleem. De Ebony Shiny metalen balpen heeft een levertijd van slechts 2 werkdagen en wordt uiteraard gratis verzonden!
Afmeting pen: 137 x 10 mm
Grootte lasergravering: max. 60 x 5 mm
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder
Promofit.nl
Etten-Leur
95 producten op PromoBuddy
Etten-Leur
95 producten op PromoBuddy
Meer van Promofit.nl
Alle 95 producten →
Promofit.nlZitzakken bedrukken met uw logoafneembare hoes · wasbaar · full colour bedrukbaar
Promofit.nlOranje artikelen: relatiegeschenken voor koningsdag, WK of EK voetbal, formule 1met kroon · oranje · koningsdag
Promofit.nlFeliz Kerstbal van kunststof bedrukkenkunststof · bedrukbaar · 7
Promofit.nlPlexiglas Kerstbal Ornament bedrukken (75 mm)75 mm · ophanglint · plexiglas
Promofit.nlGlazen Kerstballen bedrukkenglas · bedrukbaar · kerstbal
Promofit.nlRemove Before Flight Tag (full colour) sleutelhangers met uw tekst of logofull colour bedrukking · 13 x 3 cm · polyester textiel
Promofit.nlSANTA Keramische mok bedrukkenkerstman vorm · deksel als kerstmuts · 370 ml
Promofit.nlKersttrui gebreid custom made | Ugly Christmas Sweatergebreid · kerstthema · custom made
Vergelijkbaar
Lavista RelatiegeschenkenGum Sassenheimkunststof beschermfolie · boonvormig · vijf kleuren
JDH Promotie en OrganisatiePendrukknop · clip · kunststof
Gorilla MagnetsBedrukte ronde magnetenfull colour bedrukt · gelamineerd · extra sterk
RobitexSprout potloodplantbaar · kruidenzaad · geen lood
Promofit.nlVoordelig Pennen Bedrukken met uw Logo of Tekstmet clip · bedrukbaar · full colour mogelijk
Art Poetry & DesignSee-uppenhouder · verstelbare steel · vakprijs winnaar
Hilarius DesignNatuurkalender2 maanden per pagina · wandkalender met ophangring · natuurfoto's
ProComm PartnersTouch penstylus · clip · wit


