BOOM by MIIEGO®
Aangeboden door: Miiego Audio
draadloos · 36 uur accu · verwisselbare oorkussens · over-ear
- Minimale afname
- 5 stuks
- Kleur
- Wit
De beste koptelefoon voor training en ontspanning.
BOOM by MIIEGO® levert kristalhelder geluid met krachtige bas en heldere hoge tonen wat zorgt voor een perfecte geluidskwaliteit. Met het gloednieuwe TWIST’N’TURN-ontwerp kunt u snel en eenvoudig oorkussens verwisselen, wat ook de levensduur van het product zal verlengen. Met een batterijduur tot 36 uur heb je meerdere dagen plezier van heerlijke muziekervaringen in je oren. Je kunt kiezen tussen een draadloze koptelefoon of bedraad, in verschillende kleuren te verkrijgen.
Mogelijkheid tot eigen logo
Contactpersoon: Bo Esbensen
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder

Miiego Audio
8220
8 producten op PromoBuddy
8220
8 producten op PromoBuddy
Meer van Miiego Audio
Alle 8 producten →
Miiego AudioBOOM MIINI BY MIIEGOon-ear · draadloos · ipx-5
Miiego AudioSIMPL GO BY MIIEGOon-ear · draadloos · ipx-4
Miiego AudioMOOVE35I PROdraadloos · actieve noise cancelling · opvouwbaar
Miiego AudioMOOVE 55 SILENCE - ANC Hybridover-ear · actieve noise cancelling · draadloos
Miiego AudioMiiRYTHM IItrue wireless · oplaadcase · ipx5
Miiego AudioMiiBUDS PLAY (w/ANC)
Miiego AudioMIIBLASTER XLipx5 waterbestendig · powerbank functie · draagbare bluetooth speaker
Vergelijkbaar
RobitexSpeaker en powerbank in 12000 mah · zuignappen · speakerfunctie
Tiflo / Create Your WatchPilot Watch Lugano42 mm kast · analoog · seiko pc 21 uurwerk
D.W.F. Nederland / Logohorloge.comZuster horloge bedrukkensiliconen houder · ovalen logoplaatje · spiegel
B-55Pod drive USBcapsulevorm · eigen pms kleur · 128mb tot 16gb
CSE PromoBamboe Powerbank5000 mah · dubbele usb-uitgang · led-indicator
Art Poetry & DesignSelfie gadgetbluetooth · roze · voor smartphone
BBtoBUSB sticks met logohouten behuizing · metalen uiteinde · cilindervorm
HokraDoucheradio bedrukkenantennekoord · batterijgevoed · geschenkverpakking



