Leverancier
bamboe koffiebeker
Aangeboden door: Relatiegeschenken.nl
270 ml · siliconen deksel · siliconen grip · bamboevezel
- Minimale afname
- 100 stuks
- Richtprijs
- € 4,54 p/st excl. btw
- Materiaal
- Bamboe, Kunststof
- Kleuren
- 6 kleuren
Gemaakt van mais en bamboevezel en versterkt met plastic. Geschikt voor koude en warme dranken tot 70 graden. Met siliconen deksel en grip. Herbruikbaar en zeer duurzaam. Inhoud 270 ml.
Gemaakt van mais en bamboevezel en versterkt met plastic. Geschikt voor koude en warme dranken tot 70 graden. Met siliconen deksel en grip. Herbruikbaar en zeer duurzaam. Inhoud 270 ml.
Zo werkt een offerte
- Vul aantal, gewenste bedrukking en je gegevens in.
- De aanbieder neemt meestal binnen één werkdag contact op.
- Prijs, bedrukking en levertijd stem je samen af; je zit nergens aan vast.
Over de aanbieder

Relatiegeschenken.nl
Woerden
83 producten op PromoBuddy
Woerden
83 producten op PromoBuddy
Meer van Relatiegeschenken.nl
Alle 83 producten →
Relatiegeschenken.nlMok bedrukkenkeramiek · sublimatiebedrukking · 300 ml
Relatiegeschenken.nlPolyester lanyard met karabijnhaak en gespkarabijnhaak · veiligheidssluiting · polyester band
Relatiegeschenken.nlAnti-skim bedrukkenanti-skim · inkeping · pasbescherming
Relatiegeschenken.nlBidon bedrukken500 ml · groot drukoppervlak · schroefdop
Relatiegeschenken.nlKaarthouderrfid-blokkering · kunstleer · klep met drukknoop
Relatiegeschenken.nlMarkeerstift van Triangulodriehoekig · drie kleuren · digitaal bedrukbaar
Relatiegeschenken.nlHanddoek bedrukken70 x 50 cm · randafzetting · zacht
Relatiegeschenken.nlkatoenen rugtastrekkoord · kurkpaneel · 175 g/m² katoen
Vergelijkbaar
CSE PromoZamzam geisoleerde bekerdubbelwandig · schroefdop · 330 ml
TRICMokkenfull colour bedrukking · vaatwasbestendig · keramiek
Promofit.nlKartonnen bekers bedrukken met uw logo of tekstmet deksel · full colour bedrukking · 1000 stuks
CSE PromoBinx Drinkbeker750 ml · schroefdop · rietje
Sublimatie Mok Oslosublimatiedruk · witte basis · fotokwaliteit
HJW PromotionsMokken & Bekersdubbelwandig · siliconen band · deksel
Relatiegeschenken.nlkoffiebekerdubbelwandig · 200 ml · rvs binnenzijde
Willems ClassicsEmaille mok bedrukkenemaille · zwarte rand · retro
